Starttijden NK Tijdrijden

Geplaatst op donderdag 13 juni 2013 om 08:41

Winsum, de schatkamer van het Noorden, verwelkomt op woensdag 19 juni al het tweede grote wielerevenement van dit jaar. Nadat op vrijdag 5 april de internationale Energiewacht Tour voor vrouwen deze Groningse gemeente aan deed, komen nu de professionele tijdritspecialisten onder de vrouwen én de mannen aan bod in het Nederlands Kampioenschap tijdrijden.

De starttijden voor de dames:

 

40 10:30 Janine van der Meer Abbenbroek Team Futurumshop.nl
39 10:31 Judith Visser Groningen De Noordelijk ATB-club
38 10:32 Winanda Spoor Apeldoorn GRC Jan van Arckel
37 10:33 Olga de Boer Hazerswoude LRTV Swift
36 10:34 Lotte van  Hoek Vlijmen Restore Cycling
35 10:35 Sanne van Paassen Vlierden Rabobank Liv / Giant Team
34 10:36 Kelly Markus Hoofddorp Skil - Argos
33 10:37 Mathilde Matthijsse Schore ZRTC Theo Middelkamp
32 10:38 Judith Bloem Kwintsheul Restore Cycling
31 10:39 Lisanne Soemanta Haarlem Parkhotel valkenburg
30 10:40 Danielle Meijering Stadskanaal De Noordelijk ATB-club
29 10:41 Sabrina Stultiens Meijel Rabobank Liv / Giant Team
28 10:42 Ingeborg Kreuze Assen WV Noord-Westhoek
27 10:43 Mascha Pijnenborg Drunen Team Futurumshop.nl
26 10:44 Nina Kessler Velserbroek Dolmans Boels
25 10:45 Lauren Arnouts Rijsbergen Restore Cycling
24 10:46 Roxane Knetemann Nijkerk Rabobank Liv / Giant Team
23 10:47 Maria Sterk Hallum WV Noord-Westhoek
22 10:48 Melissa Slewe Assendelft ZWC D.T.S.
21 10:49 Thalita de Jong Ossendrecht Rabobank Liv / Giant Team
         
20 11:30 Britt Teunissen Ysselsteyn (Lb) TWC de Kempen
19 11:31 Channah Brandsema Utrecht CS030
18 11:32 Esra Tromp Coevorden Skil - Argos
17 11:33 Maud Kapteijns Westerhoven TWC de Kempen
16 11:34 Kim de Baat Oudenaarde (B) Dolmans Boels
15 11:35 Harriet Koorn Leiden LRTV Swift
14 11:36 Anouska Koster De Westereen Team Futurumshop.nl
13 11:37 Pauliena Rooijakkers Asten-Heusden Dolmans Boels
12 11:38 Larissa Drysdale Heerenveen Cycle Sport Groningen
11 11:39 Chantal Blaak Nieuwerkerk a.d. IJssel Team Tibco
10 11:40 Iris Slappendel Ouderkerk a.d. IJssel Rabobank Liv / Giant Team
9 11:41 Amy Pieters Zwanenburg Skil - Argos
8 11:42 Marijn  de  Vries Zwolle Lotto Belisol ladies
7 11:43 Adrie Visser Wieringerwerf Dolmans Boels
6 11:44 Marianne Vos Meeuwen Rabobank Liv / Giant Team
5 11:45 Natalie van Gogh Nieuw Vennep RSC de Zuidwesthoek
4 11:46 Vera Koedooder Apeldoorn Sengers Ladies
3 11:47 Annemiek van Vleuten Wageningen Rabobank Liv / Giant Team
2 11:48 Loes Gunnewijk Zwolle Orica - Greenedge
1 11:49 Ellen van Dijk Amsterdam Team Specialized - Lululemon

 

Voor meer info: knwu-nktijdrijden.nl


Terug naar 2013